Jsem šťastný, jsem zdravý, jsem silný, protože jsem sám sebou

Organizační informace pro rodiče


Pro koho je tábor určen?

 • Dětský kvantový tábor je určen pro děti od 8 do 15 let (sedmileté děti po dohodě s Anet, se starším sourozencem bereme i děti od 6 let). 
 • Je dobré, aby rodiče byli buď absolventy kurzů TKDM nebo souhlasili s názory TKDM a chtěli umožnit dětem, aby se rozvíjeli mj. i ve schopnostech kvantovat.

Začátek a konec

 • Příjezd v neděli 30.6.2019 v odpoledních hodinách (cca mezi 15.00 až 16.00 hod.) do penzionu U Můrynek v Jindřichovicích pod Smrkem. Přesná adresa: Jindřichovice pod Smrkem 59, Jindřichovice pod Smrkem
 • Konec bude v neděli 7.7.2019 v dopoledních hodinách. 

Stravování

 • V ceně tábora je zdravé pestré jídlo 5krát denně a zajištěný celodenní pitný režim.
 • Pokud máte zvlášťní požadavky ke stravování, uveďte to, prosím v poznámce
  v přihlášce.

Ubytování

 • Děti budou ubytovány v krásném penzionu U Můrinek v Jindřichovicích pod Smrkem.
 • Místo je obklopeno čistou přírodou nedaleko od Jizerských hor.
 • Zařazení dětí do jednotlivých pokojů proběhne až na místě.


Doprovod při odjezdu na tábor

Na vaše četná přání budeme děti doprovázet během cesty na Kvantový tábor, takže pro vás nebude náročné děti na tábor dopravit i z Moravy nebo Slovenska. Jízdenku si děti platí sami. Ohledně organizace vás budeme kontaktovat e-mailem. V přihlášce zaškrtněte, zda o doprovod dítěte na tábor máte zájem.

Doprovod z Brna (Benešova třída Hotel Grand - RegioJet): Sraz 15 min. před odjezdem, tedy v 7.45 hod., odjezd busem v 8.00 hod. do Prahy.

Doprovod z Jihlavy (autobusové nádraží Jihlava nást. 30, RegioJet): nástup do autobusu v 9.10 hod. Doprovod děti jen přibere do autobusu k brněnskému svozu. Na nástupišti žádný vedoucí čekat před příjezdem autobusu nebude.

Skupina z Brna a Jihlavy dorazí do Prahy v 10.55 hod. a přidá se k dětem, kteří pojedou z Prahy.

Doporovod z Prahy (ÚAN Florenc nást. 15, FlixBus): Sraz přesně 15 min. před odjezdem ve 12.00 hod. Odjezd v 12.15 hod. do Liberce.

Svoz z Liberce (vlakové nádraží vstupní hala): sraz 15 min, před odjezdem, tedy v 14.15 hod. Odjezd ve 14.33 hod.
Do Liberce všichni dorazí ve 14.05 hod. Nakonec všichni nastoupí ve 14.33 hod. do vlaku a dojedou až do Jindřichovic. A to konkrétně v 15.46 hod. Jakmile dorazíme všichni do místa konání, napíšeme všem rodičům smsku.


Táborová hra už ve vlaku a autobusu

Táborová hra už lehce začne v průběhu našeho doprovázení dětí hromadnými prostředky, takže si to děti mimo dostání na místo konání i užijí :) Pokud chcete dovézt dítě na místo konání autem, je to samozřejmě možné. Přivezte ho mezi 15.00 až 16.00 hod.

Doprovod při odjezdu z tábora

Děti vám samozřejmě i vrátíme :)

Jindřichovice
: Z Jindřichovic odjedeme v 10.05 hod. vlakem

Liberec: V 11.23 hod. příjedeme do Liberce. Do Prahy se pak vydáme v 11.40 hod., nást. 8, RegioJet, směr Praha)

Praha: Do Prahy na Černý Most dorazíme v 13.05 hod. Na ÚAN Florenc přijedeme ve 13.40 hod. Odtud pak budou brněnští a jihlavští pokračovat ve 14.00 hod. směrem Brno)

Jihlava (autobusové nádraží Jihlava nást . 30 RegioJet): V15.35 hod. dorazíme do Jihlavy, je důležité, abyste v Jihlavě na děti s předstihem čekali, nemůžeme s nimi u autobusu na vás čekat, jelikož hned pokračujeme do Brna.

Brno(Benešova třída Hotel Grand - RegioJet): Do Brna dorazíme v 16:55 hod.


Bezinfekčnost

 • Na začátku akce je potřeba odevzdat vyplněnou bezinfekčnost - ke stažení zde