"Jsem šťastný, jsem zdravý, jsem silný, protože jsem sám sebou"

Lektoři

O tvé děti se bude starat již osvědčený hvězdný tým z loňského dětského kvantovacího tábora i několika běhů Kvantového kempu.


Anet

Hlavní vedoucí a organizátorka tábora. Lektorka dětkých kvantovacích a zcitlivujících workshopů. Podílela se na organizaci dvou prvních Kvantokempů a minulý Kvantokemp zaštiťovala dětský program. Kromě kvantování se zabývá svobodným pohledem na výchovu a vzdělávání, pracuje ve svobodné škole a vede pravidelný program spontánního tance pro děti. Praxi s dětmi se věnuje již 10 let. Kvantování se aktivně věnuje 3 roky.

Co k tomu Anet dodává? Ahoj děti, je mi ctí vás potkávat na dětských kurzech a zkoumat s vámi svět trochu jinýma očima, než jste zvyklí třeba ve škole. Z každého setkání s vámi si odnáším radost z toho, že to dává smysl učit se tvořit si svůj život vědomě už od mala, věřím, že kvantovka je k tomu super nástroj. Na táboře se těším, že se v tom zas posuneme o kus dál a kromě toho? Já sama miluju pohyb, ať jde o sport, nebo tanec ideálně někde venku, také moc ráda cokoli vyrábím a tvořím a to obzvlášť s dětmi, tak už se na vás moc těším :-) . Celoživotně se zabývám nikdy nekončícím sebepoznáváním a růstem a věřím, že i v tomto tématu se můžeme společně inspirovat.  

Rosťa

Ten, který může za to, že se koná kvantový tábor... proč? Má ho na své visionboard :-) Rosťa je pevnou součástí našeho týmu, je to schopný kvanťák, praktik, kvantovku využívá každý den ve své práci i doma se svými 3 dětmi. Táborovým vedoucím je proto, že kvantování s dětmi je jeho aktuální směr a záměr. 

Co k tomu Rosťa dodává? "Moc se těším na tábor a děti. Jsou skvělé. Rychle se naučí plnit svoje přání a zjistí, že mohou dělat nebo dostat všechno co chtějí. Ať jde o zmrzlinu, nebo jiná přání. Pak s námi dospěláky pokračují v tvoření i doma a jsme na jedné kvantové lodi. Mám sám tři děti a nejlepší věc kterou jim do života můžu dát je zjištění, že si vše v životě tvoří sami. A votom to je. Děti, těším se na vás. Rosťa" 


Maru

Kvanťačka, zdravotnice a vedoucí v jedné osobě :)

Kromě kvantovy má za sebou Reiki 1 a 2. "Snažím se kvantovat hodně zvířata (mám psa a 4 kočky) Cítím věci z lidí, zdají se mi sny, které se většinou plní nebo mi dávají uričtý směr, znamení. A znamení mě provázejí vlastně už hodně dlouho."

Děti: mám dvě neteře 10 a 12 let, rok jsem bydlela v Anglii a měla jsem na starosti 3 kluky (7,10,12 let)... Byla jsem vedoucí-zdravotní-grafik-organizátor na Rockovém táboře na Seči-30-35 dětí ve věku 12-17 let. Co ráda dělám: miluju a respektuju zvířata a přírodu:), komunikaci s lidmi/přáteli/dětmi/zvířaty...ale na druhou stranu i ticho...ráda poslouchám, tvořím, ať už jde o malování, dekorace, psaní. Mám ráda zpěv, hraji na flétnu a možná bych i oprášila struny na kytaře, jsem toho názoru, že hrát se dá na všechno, co vyluzuje zvuk. Jsem oficiálně grafik, dále vysoká škola obchodní-obor cestovní ruch, v současné době projektový manager:)) Žila jsem dva roky v Anglii a dva roky na Novém Zélandu a Austrálii. Zajímá mě život v jiných zemích, jiné kultury a zvyky. Cvičím jógu, zajímám se o psychosomatiku. Hodně chodím. Dělám vizážistiku, pracuji s barvami, dělám facepainting, pořádám soukromě i v rámci agentury, koncerty. Nemám problém si vzít tepláky a jít sekat dřevo:) ale ani si obléknout sukni a jít do divadla:) Jezdila jsem na dětské tábory, kde jsme chodili pro vodu do studánky a koupali se v ohřáté vodě ze sudu, vařilo se na ohni a spalo se ve stanech. Těším se na kvantový tábor, na předání energií s dětmi, na hry a vzájemné předávání informací. Jsem toho názoru, že děti nás v mnoha případech mají hodně co naučit. Těším se na spontánnost a dětskou pravdu.